Titles you rated
My Father is StrangeRated ★ 3.0
HealerRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.5
Smile AgainRated ★ 2.0
New Tales of the GisaengRated ★ 1.5
First Wives' ClubRated ★ 1.5
SupernaturalRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 3.0- Unkind WomenRated ★ 2.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 2.5- The Lost RoomRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 1.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0