Titles you rated
Dancing QueenRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0