Titles you rated
About TimeRated ★ 4.5
The Con ArtistsRated ★ 4.0
Red FamilyRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Fermat's RoomRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
Peter PanRated ★ 4.0
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 4.0
A Turtle's Tale: Sammy's AdventuresRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 3.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.5
Shark TaleRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 3.0
A Christmas CarolRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 3.0