Series
Ratings
48
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0- 下北GLORY DAYSRated ★ 2.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5