Titles you rated
 Coffee PrinceRated ★ 4.0 Coffee PrinceRated ★ 4.0
 Emergency CoupleRated ★ 4.0 Emergency CoupleRated ★ 4.0
 I Remember YouRated ★ 3.0 I Remember YouRated ★ 3.0
 The HeirsRated ★ 4.0 The HeirsRated ★ 4.0
 Princess HoursRated ★ 5.0 Princess HoursRated ★ 5.0
 Twenty AgainRated ★ 3.0 Twenty AgainRated ★ 3.0
 A Gentleman's DignityRated ★ 4.0 A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
 The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.5 The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.5
 Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0 Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
 PinocchioRated ★ 4.0 PinocchioRated ★ 4.0
 Cheese in the TrapRated ★ 4.0 Cheese in the TrapRated ★ 4.0
 Master's SunRated ★ 4.0 Master's SunRated ★ 4.0
 Reply 1997Rated ★ 5.0 Reply 1997Rated ★ 5.0
 Rooftop PrinceRated ★ 3.0 Rooftop PrinceRated ★ 3.0
 SignalRated ★ 4.5 SignalRated ★ 4.5
 Discovery of RomanceRated ★ 4.0 Discovery of RomanceRated ★ 4.0
 The ProducersRated ★ 4.0 The ProducersRated ★ 4.0
 She Was PrettyRated ★ 5.0 She Was PrettyRated ★ 5.0
 Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0 Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
 Reply 1994Rated ★ 4.0 Reply 1994Rated ★ 4.0