Titles you rated
Solitary GourmetRated ★ 5.0- Saikano: The Another Love SongRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- Orphan BlackRated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 2.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
And Then There Were NoneRated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 5.0