Titles you rated
- Men on a MissionRated ★ 4.0
My Father is StrangeRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0- You Are My DestinyRated ★ 3.0
Man from the EquatorRated ★ 3.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Ruby RingRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.0