Series
Ratings
47
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
My Name Is EarlRated ★ 3.0- That '70s ShowRated ★ 2.0
Two and a Half MenRated ★ 3.0- Will & GraceRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.0- Everybody Hates ChrisRated ★ 3.0
- Everybody Hates ChrisRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Ugly BettyRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 3.5
Friends Season 10Rated ★ 4.0
Friends Season 8Rated ★ 4.0
Friends Season 9Rated ★ 4.0
Friends Season 7Rated ★ 4.0
Friends Season 6Rated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.5