Titles you rated
DefaultRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Grave of the FirefliesRated ★ 2.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5