Titles you rated
Princess HoursRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.5
Birth SecretRated ★ 1.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 1.5
SherlockRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 1.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.0