Movies
Ratings
168
DumboRated ★ 3.5- A Little PrincessRated ★ 3.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The RestlessRated ★ 3.0
Happy Feet TwoRated ★ 4.5
Charlotte's WebRated ★ 4.0
The SmurfsRated ★ 4.5
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 3.0
Heart Is 2Rated ★ 4.5
When I Turned NineRated ★ 3.0
The Prince & MeRated ★ 3.0
John CarterRated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 4.5
Spy KidsRated ★ 3.5
Peter PanRated ★ 4.0
The Road to El DoradoRated ★ 3.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0