Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0- TarotRated ★ 1.5
TRON: AresRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.5
Death Note: The Last NameRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 3.0
BrickRated ★ 1.5
SupermanRated ★ 4.0
YoloRated ★ 4.0
StreamingRated ★ 1.5
World War ZRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5