Titles you rated
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 5.0
AemaRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Earth ArcadeRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 4.5