Movies
Ratings
208
The Imitation GameRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 1.0
White ChicksRated ★ 1.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 2.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.5
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 4.0
300Rated ★ 2.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 0.5