Titles you rated
AkiraRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5