Movies
Ratings
458
The Blue LagoonRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
The Long Way HomeRated ★ 3.5
OfficeRated ★ 2.5
Three Summer NightRated ★ 2.5
AloneRated ★ 3.5