Series
Ratings
114
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Hooray for LoveRated ★ 3.0
The King and IRated ★ 3.0
Glory JaneRated ★ 3.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 3.5- Flames of DesireRated ★ 2.5
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 3.0
- Lotus Flower FairyRated ★ 2.0
The King's DoctorRated ★ 2.5
Princess AuroraRated ★ 3.0
Dear HeavenRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 2.5
Prince HoursRated ★ 2.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0