Movies
Ratings
211
28 Weeks LaterRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 3.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 3.5
[REC]Rated ★ 4.5
Resident EvilRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
TroyRated ★ 3.5
ChloeRated ★ 2.5
ArmageddonRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 3.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0