Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5
The FakeRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
PeninsulaRated ★ 1.0