Titles you rated
- My Life's Golden AgeRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 3.5
Ai Nante Irane Yo, NatsuRated ★ 2.5
Love MarriageRated ★ 2.0
Again, My LoveRated ★ 3.0
Scarlet HeartRated ★ 5.0
Mr. GoodbyeRated ★ 5.0
They Kiss AgainRated ★ 2.5
It Started With a KissRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
In-soon Is PrettyRated ★ 4.0- SunflowerRated ★ 4.0
Autumn's ConcertoRated ★ 3.0
Loving You a Thousand TimesRated ★ 3.0
Beautiful DaysRated ★ 2.5
Still, Marry MeRated ★ 3.5- Into the SunlightRated ★ 3.5
Older SisterRated ★ 2.0
SpotlightRated ★ 3.5