Titles you rated
Bring It On, GhostRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
City HunterRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
Come Back AliveRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 2.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.0
Protect the BossRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 3.5- You Are My DestinyRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 1.0
Full HouseRated ★ 4.0