Titles you rated
Love AlarmRated ★ 3.0
Memories of the AlhambraRated ★ 4.0
My First First Love Season 2Rated ★ 3.5
My First First LoveRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Come Back AliveRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 4.5
Cheer Up!Rated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.5
A-TEENRated ★ 4.0
Strongest DeliverymanRated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.5
New Journey to the West Season 6Rated ★ 5.0
Kang's KitchenRated ★ 5.0