Titles you rated
Be with YouRated ★ 4.0
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0
The ClosetRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0