Titles you rated
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
Fabulous BoysRated ★ 2.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.5
The MissingRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.5
One More Happy EndingRated ★ 3.5
Angry MomRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
On AirRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0