Series
Ratings
18
The White Lotus Season 2Rated ★ 4.5
The White Lotus Season 1Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 2.5- Good PeopleRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 5.0- Toy SoldiersRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
RememberRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0