Movies
Ratings
159
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.5
The Con ArtistsRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
The PhoneRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 3.5