Titles you rated
FrozenRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0