Titles you rated
LucaRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 2.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 1.0
Sector 7Rated ★ 1.0
BattleshipRated ★ 0.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 1.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 1.5
Doctor StrangeRated ★ 1.5
On Your Wedding DayRated ★ 1.0
Keys to the HeartRated ★ 1.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 1.0
Kong: Skull IslandRated ★ 0.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 1.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 1.0