Titles you rated
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
One PieceRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 0.5
Voice season1Rated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
In Time With YouRated ★ 5.0
Mr. BeanRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 2.5
Sherlock HoundRated ★ 2.5- 도라에몽 17기Rated ★ 4.0