Titles you rated
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
Jack ReacherRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 2.5
Stuart LittleRated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
White House DownRated ★ 2.0
Happy FeetRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 5.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.0
The KingRated ★ 5.0
C'est Si BonRated ★ 1.5
The Blind SideRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0