Movies
Ratings
529
The HomesmanRated ★ 3.0
3:10 to YumaRated ★ 3.0
True GritRated ★ 4.0
Slow WestRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
SolaninRated ★ 3.0
DemolitionRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.5
UpRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Personal ShopperRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5