Titles you rated
TitanicRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 2.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.0
Miss BaekRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 2.5
Our TimesRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Feng ShuiRated ★ 1.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5