Titles you rated
Closer to HeavenRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.5
The Big SwindleRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 3.5