Series
Ratings
16
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Solo LevelingRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Singles' InfernoRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5- Toy Soldiers 2Rated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 1.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0