Titles you rated
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5