Movies
Ratings
120
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.5
Venus TalkRated ★ 3.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 2.0
Monster HouseRated ★ 2.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.5
Still AliceRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 2.0
Way Back HomeRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 2.5