Movies
Ratings
19
The Imitation GameRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 2.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
Men in BlackRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0