Titles you rated
PeninsulaRated ★ 1.5
CollectorsRated ★ 3.0
The Kissing BoothRated ★ 3.5
The Kissing Booth 2Rated ★ 3.5
Project PowerRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
Okay! MadamRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
Door LockRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 5.0
Start-UpRated ★ 2.0
Inside meRated ★ 3.0
The Invisible ManRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 2.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
StokerRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 3.0