Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.5
HuntRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 1.0
ExhumaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.0
Attack on Titan: Part 1Rated ★ 0.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.0- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 4.0
Feng ShuiRated ★ 3.5- Hansan ReduxRated ★ 2.5
- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The MarvelsRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 4.0