Movies
Ratings
461
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
Break OutRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 1.5
Battle RoyaleRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
EpitaphRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0