Titles you rated
Green BookRated ★ 4.5
HookRated ★ 4.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.0
Police Academy 2: Their First AssignmentRated ★ 4.0
Ferris Bueller's Day OffRated ★ 4.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Major LeagueRated ★ 3.5
The Power of OneRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.0
Nowhere to HideRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 3.5
FarinelliRated ★ 4.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 3.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
The CollectionRated ★ 4.0