Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 4.0
UsRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 4.0
Someone You LovedRated ★ 0.5
The Power of Kangwon ProvinceRated ★ 2.0
Girl in the Sunny PlaceRated ★ 2.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Like CrazyRated ★ 3.0
EqualsRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 2.5
MaggieRated ★ 4.0
More than BlueRated ★ 2.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
SinkholeRated ★ 0.5
Irreplaceable YouRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.0