Series
Ratings
69
SilentRated ★ 3.5
Fishbowl WivesRated ★ 0.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0- Money Heist Season 5Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Never Have I EverRated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 1.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
LIFERated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
YouRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.0