Movies
Ratings
12
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Captain PhillipsRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.5