Titles you rated
The BatmanRated ★ 3.0
Black AdamRated ★ 3.0
SmileRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Seoul VibeRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
CarterRated ★ 2.0
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
PolarRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 4.0
GlassRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
UnbreakableRated ★ 4.0
FracturedRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 1.5
Manshin: Ten Thousand SpiritsRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5