Movies
Ratings
273
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 5.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Happy AnniversaryRated ★ 3.0
The Kissing BoothRated ★ 3.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 3.5
Set It UpRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
Fifty Shades FreedRated ★ 3.0
Fifty Shades DarkerRated ★ 2.5
All the Money in the WorldRated ★ 3.0
Our Summer in ProvenceRated ★ 5.0
The SwindlersRated ★ 4.0
Mozart l'opéra Rock 3DRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 4.0
Our PresidentRated ★ 3.5