Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
My Father is StrangeRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 2.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Solomon's PerjuryRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Capital ScandalRated ★ 4.5
Yeah, That's How It IsRated ★ 4.0
The Outstanding WomanRated ★ 3.0
The PromiseRated ★ 4.0
Fashion 70'sRated ★ 3.5
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 2.5
Producing NobutaRated ★ 3.0