Movies
Ratings
228
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
RedRated ★ 3.0
LawlessRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 0.5
Heart BlackenedRated ★ 0.5
Man of SteelRated ★ 2.0
The Science of SleepRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.5
FrankRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
Saint LaurentRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
Velvet GoldmineRated ★ 4.5
SpyRated ★ 3.0
The Life Aquatic with Steve ZissouRated ★ 5.0