Titles you rated
The ReaderRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
FrankRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
One DayRated ★ 4.5
PunchRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.5
The Big WeddingRated ★ 3.5
Did You Hear About the Morgans?Rated ★ 4.0
Herbie Fully LoadedRated ★ 3.5
Love and Other DisastersRated ★ 3.5
Jenny, JunoRated ★ 3.0
Don JonRated ★ 3.5
Sex and the City 2Rated ★ 5.0
Everybody Has SecretsRated ★ 3.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 4.0