Movies
Ratings
1323
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
A Working ManRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.0
The Toxic AvengerRated ★ 2.5
TogetherRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 3.0
M3GAN 2.0Rated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
Bring Her BackRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5
The GorgeRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0